nesan-hakkimizda

Nesan İnşaat

Nesan İnşaat sektörüne yüksek kalitede ve konforda mimari yapıları inşa etmek amacıyla kurulmuştur. Otomotiv, İç mimari ve Dekorasyon sektörlerinde 1980 yılından beri faaliyet gösteren Nesan İnşaat tarafından kurulmuştur. Kurulduğu günden bugüne misyon ve vizyonlarından ödün vermeden yoluna devam etmektedir. Nesan İnşaat, konularında uzman kadrosuyla, yaşam alanlarında edinmiş olduğu tecrübesiyle, gerek yurtiçi gerekse yurt dışında yürütmüş olduğu projeler ile sektörün öncü kuruluşlarından biri haline gelmiştir.

Grup firmalarının 35 yıllık tecrübesini inşaat sektörüne yansıtan Nesan İnşaat, günümüzde teknolojik donanımlara sahip ,yüksek kalitede yapıları inşa etmektedir. Nesan İnşaat için kalite vazgeçilmez bir unsurdur. Bu mükemmeliyetçi yapıları ISO 9001 kalite sistem standartlarına uygun bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Müşteri memnuniyetinin, çalışanların, tedarikçilerin ve çözüm ortaklarının kalitesine bağlı olduğuna inanan Nesan İnşaat, müşterilerini memnun etmek için her zaman en kaliteli tedarikçiler, en prestijli çözüm ortakları ve en donanımlı personel ile çalışmakta, sürekli yenilikler geliştirmektedir.

Nesan İnşaat konforlu ve güvenli yaşam alanları oluştururken; çalışma faaliyetlerinin her alanında ve her döneminde gelişim, verimlilik, müşteri odaklılık gibi değerleri şirket kültürü olarak benimsemeyi esas almaktadır. Başarımızın sırrının bu değerleri yönetmekten geçtiğinin bilinciyle hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.